Aurelio Terraces Ξενοδοχείο

  • Wi-Fi

Οι πελάτες μπορούν να φτάσουν στο Κολοσσαίο που απέχει 4 χλμ. από το Aurelio Terraces Ξενοδοχείο Ρώμη. Ο ξενώνας προσελκύει τους πελάτες με ιδιωτικός χώρος στάθμευσης που διατίθεται κοντά.

Τα δωμάτια περιλαμβάνουν γκαρνταρόμπα και χώρο καθιστικού για την άνεση των πελατών. Οι πελάτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν σίδερο και σιδερώστρα, εξοπλισμό σιδερώματος και ρυθμιζόμενος κλιματισμός, καθώς και μίνι μπαρ-ψυγείο, παροχές καφέ και τσαγιού. Για περισσότερη άνεση παρέχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου, μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Το Aurelio Terraces Ξενοδοχείο απέχει μόλις 150 μέτρα από το Kiss pizza που σερβίρει πιάτα μεσογειακής κουζίνας.

Η Πιάτσα Βενέτσια σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς, ενώ Biblioteca Apostolica Vaticana μόλις 6 λεπτά με τα πόδια από αυτό το ξενοδοχείο. Η Πλατεία του Αγίου Πέτρου βρίσκεται επίσης 2 χλμ. από αυτό το κατάλυμα. Το Aurelio Terraces Ξενοδοχείο απέχει 4 χλμ. από τον σιδηροδρομικό σταθμό Flaminio, ενώ η στάση λεωφορείου Baldo degli Ubaldi/Albornoz είναι σε απόσταση μόλις 5 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Aurelio Terraces Ξενοδοχείο Ρώμη
Locus Romam
Τιμή μόνο για κινητά

Locus Romam

7.7
Καλό 85 σχόλια
365 μ από το κατάλυμα
USD 70 USD 63
ανά νύχτα
Momo Central Rome 2
Τιμή μόνο για κινητά

Momo Central Rome 2

9.2
Άριστο 550 σχόλια
433 μ από το κατάλυμα
USD 89 USD 80
ανά νύχτα
Near Vatican, Irnerio 47 Guest House
Τιμή μόνο για κινητά

Near Vatican, Irnerio 47 Guest House

9.0
Άριστο 238 σχόλια
439 μ από το κατάλυμα
USD 69 USD 62
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Στα δωμάτια

    • Μίνι μπαρ
    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 20:00
    Check-out: από 09:00 έως 10:00
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Η μέγιστη χωρητικότητα για επιπλέον κρεβατιών σε ένα δωμάτιο είναι 1.
    Συχνές ερωτήσεις
    • 🚗
      Τo Aurelio Terraces Ξενοδοχείο διαθέτει πάρκινγκ για τους πελάτες του;
      Ναι, τo Aurelio Terraces Ξενοδοχείο παρέχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης κοντά, με χρέωση 15 EUR την ημέρα.
    • 🚎
      Ποιες στάσεις συγκοινωνίας βρίσκονται κοντά σε τo Aurelio Terraces Ξενοδοχείο;
      Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Baldo degli Ubaldi/Albornoz, απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από τo Aurelio Terraces Ξενοδοχείο, ενώ ο σταθμός μετρό Μπάλντο ντελ Ουμπάλντι είναι σε απόσταση μόλις 5 λεπτών με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Aurelio Terraces Ξενοδοχείο Ρώμη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο